Полтавська територіальна організація

-policejs-ka-stancija

Поліцейська станція — перший подібний об’єкт на Полтавщині, і один із перших в Україні.

Реформа органів внутрішніх справ України та Національної поліції торкнулась всіх служб та підрозділів без винятку. Наприкінці липня минулого року відбулись зміни і в законодавстві, що стосуються діяльності дільничних офіцерів поліції. Дільничні пункти поліції — тепер так звані «поліцейські станції» окремої адміністративної дільниці, куди місцеві жителі зможуть звернутися у разі необхідності, а не їхати до самого відділення поліції.

За словами генерального директора Ланнівської агропромислової групи Олександра Тимохи, від початку виникнення ідеї та до відкриття станції пройшло більше місяця. Завдяки співпраці органів місцевої, обласної влади, нацполіції та місцевих підприємців вдалося створити першу на Полтавщині поліцейську станцію.

-vidkritti

«Поліцейська станція — не єдиний наш проект. Ми започаткували проекти, що стосуються медицини, культури, дорожньої інфраструктури, освіти. Все для того, щоб мешканці громади жили в кращих умовах і відчували себе безпечно і комфортно», — поділився депутат Полтавської облради від БПП Юрій Тимоха.

На відкритті присутні представники поліції, органи місцевого самоврядування та делегація із Полтавської ОДА. Вітальні слова сказали голова Полтавської облради Олександр Біленький, перший заступник голови Полтавської ОДА, керівник Полтавської ТО партії «БПП «Солідарність» Андрій Пісоцький, депутат Полтавської облради Юрій Тимоха. Також генеральний директор Ланнівської агропромислової групи Олександр Тимоха, начальник ГУ Нацполіції в Полтавській області Андрій Замахін та представники місцевої влади. Присутніх привітав шкільний загін юних інспекторів руху — неодноразових чемпіонів змагань, які ввійшли в десятку кращих команд України.

-na-vidkritti-policejs-koji-stanciji

«Завдяки об’єднанню зусиль нам вдалося створити комфортні умови для роботи правоохоронців. На території сіл об’єднаної громади встановили камери відеоспостереження, а приміщення оснастили якісною технікою та спеціальним зв’язком. Облаштували і дитячу кімнату, закупили іграшки», — розповів Андрій Пісоцький.

Тепер правоохоронці оперативніше реагуватимуть на виклики мешканців Ланнівської ОТГ, а їх на території обслуговування поліцейської станції проживає близько 4500. Також працівники зможуть спостерігати за правопорядком на вулицях.

«Формула успіху об’єднаної громади — наближення послуг до людей. Безпека — це теж послуга, яка повинна забезпечити максимальний порядок і комфорт у будь-якій громаді. Бажаю і громаді, і людям, які в ній проживають, впевненості у цілодобовій охороні», — наголосив Олександр Біленький.

-primischenni-stanciji

Після урочистого відкриття гості оглянули нове службове приміщення, яке оснащене комп’ютерною технікою, інформаційними стендами та всім необхідним обладнанням.

«Ця станція, по-перше, для поліпшення і пришвидшення комунікації громадян з органами правопорядку. По-друге, в рамках тієї роботи, що буде проводитися, ми зробимо акцент на профілактику правопорушень. Завдяки цьому зменшимо рівень злочинності. Хочу, щоб голови інших громад подивилися на роботу Ланнівської станції й забажали зробити такі установи у своїх ОТГ», — прокоментував начальник Карлівської поліції Костянтин Лебідь.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України