Полтавська територіальна організація

373
Зменшити кількість безпритульних тварин у Пирятинській об’єднаній територіальній громаді можна завдяки стерилізації тварин. Також потрібно співпрацювати з місцевими ветеринарами та зоозахисниками, залучати їх до громадських засідань. Про це під час «круглого столу» сказала голова районного осередку БПП, депутат міської ради Аліна Мірошніченко.
374
 
«Круглий стіл», на який запросили зоозахисників та волонтерів, — один із перших кроків стосовно вирішення цієї проблеми. Представник районного осередку громадської організації «Зооплатформа» Марина Грицай разом із зоозахисницею та волонтером Інною Гребенюковою розповіли про методи, що допоможуть контролювати популяцію безпритульних тварин у місті. Зокрема, обов’язковою є стерилізація якомога більшої кількості собак і котів, паспортизація тварин», — розповіла Аліна Мірошніченко.
 
Міський голова Пирятина Олексій Рябоконь повідомив, що паспортизація навряд чи буде популярною серед містян, які мають домашніх тварин. За його словами, паспортизують своїх улюбленців лише найвідповідальніші власники. Решта ж не бажатиме витрачати кошти на процедуру. З міським головою погодилась і Аліна Мірошніченко.
 
«Безвідповідальне ставлення власників тварин до своїх домашніх улюбленців – це і порушення правил вигулу, і жорстоке поводження, а часто навіть і викинуті на вулицю тварини. Тому найперше, що потрібно робити, – активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу. Нині плануємо з міського бюджету виділяти кошти, аби стерилізувати тварин можна було б у Пирятині, адже поки такої можливості немає», — розповіла Аліна Мірошніченко.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України