Полтавська територіальна організація

Юлія Ленець (1)
У Гадячі стартував проект «Непереможні». У його рамках учасники бойових дій отримуватимуть юридичну допомогу в онлайн режимі на спеціально створеному блозі https://neperemozni.blogspot.comПроект розробили активісти місцевого осередку партії «БПП «Солідарність».
Юлія Ленець (2)
«Ми вирішили створити спеціальний блог, у якому учасники АТО зможуть знайти для себе  актуальну інформацію та відповіді на різні питання. Крім цього, заручилися підтримкою адвокатів та депутатів від БПП міської і районної ради. Тобто, кожен охочий зможе поставити будь-яке питання і отримати на нього фахову відповідь», — повідомила керівник громадської приймальні Гадяцької міської організації БПП Юлія Ленець.
 
За словами партійців, робота над проектом тривала близько місяця. Головні його розділи: пільги дітям учасників бойових дій та переселенцям зі Сходу, допомога постраждалим на передовій, отримання статусу учасника бойових дій та земельних ділянок.
 
«Зайшовши до цих розділів, військові та їхні родичі зможуть ознайомитися з українським законодавством, знайти телефони юридичної допомоги та – і це найголовніше – в режимі живого спілкування поставити питання нашим фахівцям. Для цього залучили двох адвокатів, які безкоштовно консультуватимуть захисників. Разом з цим, можна звертатися і до нашої партійної громадської приймальні, де ми теж надаємо консультації. Адреса: м. Гадяч, вул. Драгоманова, 4», — сказала Юлія Ленець.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України