Полтавська територіальна організація

Білокінь
До комунальної власності Мачухівської ОТГ перейшли  школи в Полузір’ї, Плоскому, Калашниках, Мачухах і Судіївці. Проект рішення затвердили депутати на 8 сесії. Також затвердили й програму дитячого харчування у навчальних закладах громади.
-pitan-
Крім того, на баланс ОТГ перейшли бюджетні установи та майно зі спільної власності Новосанжарського району (в межах Полузірської сільради) і майновий комплекс Полтавського районного клінічного центру первинної медичної допомоги. Також депутатський корпус проголосував за вступ Мачухівської сільської ради до Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування та Асоціації міст України. Членство в цих організаціях дає переваги на конкурсах проектів та відкриває можливості до співпраці з органами місцевого самоврядування Полтавщини та України. Затвердили на сесії й офіційний гімн Мачухівської об’єднаної територіальної громади.
-momenti-8-sesiji-machuhivs-koji-sil-radi
«Обговорення питань під час сесій — показник небайдужості та відповідальності депутатів. Кожен із них відстоює інтереси своїх виборців і округів, проте не забуває і про інтереси громади в цілому. Завдяки цьому ми завжди знаходимо спільне рішення, яке влаштовує усіх», — зазначив голова Мачухівської ОТГ, представник партії «БПП «Солідарність» Валерій Білокінь.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України