Полтавська територіальна організація

-ischenko-ta-andrij-pisoc-kij

У Полтавській ОДА провели підсумкове засідання із відбору та оцінки інвестиційних проектів.

Сьогодні провели засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм. На участь у конкурсі подали 110 інвестиційних проектів, 32 з яких не відповідають вимогам Постанови КМУ від 18.07.2018 № 574.

-pisoc-kij

«У переліку є проекти із розвитку спортивної інфраструктури — їх маємо 12, із підвищення енергоефективності навчальних та медичних закладів — 17. Вони відповідають плану реалізації Стратегії розвитку Полтавської області. Думаю, першочергово потрібно займатися медичними закладами, бо ми приводимо їх до найкращих стандартів України. Так само зі спортом та освітою», — прокоментував перший заступник голови Полтавської ОДА, керівник Полтавської ТО партії «БПП «Солідарність» Андрій Пісоцький.

-pitan-

-naradi

«Далі оприлюднимо весь список та дочекаємося його затвердження на міжвідомчій комісії Мінрегіону. Все відбувається чесно і прозоро, при формуванні переліку проектів комісія врахувала вимоги ст.24 Бюджетного кодексу. За результатами оцінювання проектів на он-лайн платформі ДФРР членами комісії сформовано загальний рейтинговий список проектів, що брали участь у попередньому відборі та можуть бути реалізовані у 2019 році за кошти ДФРР», — розповіла директорка Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

-ischenko

Мінімальна кошторисна вартість будівництва — 5 млн грн. Для інших проектів — це 1 млн грн. Такі умови нещодавно встановили у Мінрегіоні, щоб реалізовувати якісні та комплексні проекти.

«Те, що ми сьогодні погоджуємо, дуже важливо для розвитку області й комфорту людей у майбутньому. Це перелік проектів, які покращать комфорт населення Полтавщини. У результаті ми отримаємо якісні послуги медичних, освітніх та спортивних закладів», — підсумував Андрій Пісоцький.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України