Полтавська територіальна організація

Миргород15

Миргородський міський голова, представник партії «БПП «Солідарність» Сергій Соломаха, заступник міського голови, очільник міського осередку БПП Сергій Швайка та депутати Миргородської міської ради Віталій Гречко, Олена Гречко, Оксана Денисенко та Валентин Козулін зустрілися з  жителями  мікрорайонів міста. Підбиваючи підсумки року, обговорювали не лише вже виконані завдання, а й те, на що варто звернути увагу надалі.

Миргород001

Проблемні питання, які озвучують жителі мікрорайонів, перекликаються. Скажімо, для мікрорайону Лісок актуальним було питання розчистки снігу на так званих «тупикових» вулицях під час рясних снігопадів. Та особливо непокоїть людей якість газу та тариф на теплопостачання. Пояснюючи проблеми житлово-комунальної сфери, міський голова зауважив, що, на превеликий жаль, міська влада не має важелів впливу на послуги, що надаються підприємствами, які не є у власності громади. Це «Миргородводоканал», «Миргородтеплоенерго» та газове господарство. Ще мешканці нарікають на перевантаженість міських автобусів у час «пік» та пільгове перевезення. За коментарем міського голови, з першого лютого поточного року пільгові перевезення відновлено.

Миргород008

Жителі приватного сектору просили вирішити питання щодо збору сміття. Отримувачі субсидій цікавилися порядком сплати за зекономлені послуги, алгоритмом  монетизаційних виплат та іншими наболілими для них темами. Обговорюючи виконане торік (ямкові ремонти, щебенева підсипка, асфальтування доріг і тротуарів, зроблені за поданнями ради мікрорайону), жителі нарікали на неякісний ремонт та просили звернути на це увагу при прийомці актів виконаних робіт у поточному році.  Дуже хвилює людей відсутність радіомовлення, адже більшість  жителів мікрорайону – люди похилого  віку.

Миргород006

Щодо основних завдань на нинішній, 2019-й рік, то головну увагу спрямують на транспортне сполучення та пільгові перевезення; облаштування амбулаторії та  відкриття аптеки; ремонт житла, доріг, благоустрій територій мікрорайонів. Серед конкретики – «реабілітіаційна» програма для старих будинків, встановлення двофазних електричних лічильників тощо.

Підсумовуючи зустріч, міський голова та депутати подякували жителям за конструктивну критику та за розуміння, що не все те, що потребує вирішення, залежить від міської ради. Окремо міський голова  подякував головам  будинкових та вуличних комітетів за їхню відповідальність та активність, закликав  жителів до конструктивної співпраці.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України