Полтавська територіальна організація

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Змагання з лижних гонок серед учнів шкіл Диканського району відбулися в лютому. Участь у змаганнях взяли 7 команд. Перше місце виборола команда Великобудищанської ЗОШ I-III ст. Ця ж команда посіла третє місце у змаганнях загальнообласних. Спортивний колектив учнів Великобудищанської ЗОШ I-III ст. нагороджено грамотою районної ради, а всі учасники команди отримали солодкі призи від Диканської районної організації партії «БПП «Солідарність».

«Щиро вітаю вашу команду з перемогою у районних та обласних змаганнях. Це не перша ваша перемога і, переконаний, що не остання. Дуже приємно бачити, як зростає ваша спортивна майстерність. Ви – наша гордість. Бажаю подальших успіхів і не лише в лижних змаганнях, а і в інших видах спорту, а також у навчанні. Ростіть сильними, спритними, наполегливими і справжніми патріотами нашої рідної України», – сказав під час нагородження голова районного осередку БПП Станіслав Муха.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України