Полтавська територіальна організація

Туб_Полтава_1

«Туберкульоз виліковний!»: інформаційну кампанію під такою назвою організували активісти Молодіжного крила Полтавської міської організації партії «БПП «Солідарність». Партійці вийшли на вулиці обласного центру не лише для того, аби поговорити із земляками на цю тему, а й роздати інформаційні листівки-пам’ятки з інформацією про хворобу та шляхи її подолання.

Туб_Полтава_2

«Туберкульоз – це медико-соціальна хвороба. Тому звертати увагу треба на ставлення оточуючих до неї. Наші листівки покликані підвищити рівень поінформованості громадськості про те, що наразі туберкульоз залишається епідемією в більшості країн світу, у тому числі, на жаль, і в Україні. Бережіть себе та вчасно проходьте медичний огляд», – наголосила голова Полтавської міської організації партії «БПП «Солідарність» Оксана Дрюк.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України