Полтавська територіальна організація

Парад візочків Чутове

Четвертий рік поспіль у Чутовому влаштовують парад дитячих візочків. Його присвячують Міжнародному Дню сім’ї та Дню Матері. Цього разу в креативності змагалося понад 10 родин.

«Завжди у захваті від земляків, які беруть участь в параді. Яких тільки візочків тут не було! Вибрати найкращі журі було не просто. Адже учасники декорували візочки у вигляді комбайна, паровоза, літака, корзини з повітряними кулями, морської мушлі, санчат з упряжкою білих коней, дракона, машин поліції та швидкої допомоги, корзини з квітами та навіть макітри з варениками!», — розповіла голова Чутівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ірина Кривобік.

Парад візочків Чутове_1

Паралельно із журі свого фаворита визначили й партійці. Як повідомила Ірина Кривобік, найпатріотичнішим вони визнали дитячий візочок у вигляді поліцейського автомобіля. А подарунком для них став дитячий намет.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України