Полтавська територіальна організація

Тренінг_Полтава_1

Актив Полтавської міської організації «Солідарності» спільно з Молодіжним крилом партії організували тренінг для молоді на тему «Лідерство та командотворення». Тренер – Катерина Довгопола.

Тренінг_Полтава_2

«Одним із основних напрямів нашої діяльності є розвиток громадянського суспільства, сприяння реалізації молодіжної політики та підтримка ініціатив молоді, забезпечення рівних можливостей для кожного, формування суспільної свідомості, підвищення громадянської активності та суспільної відповідальності. На тренінгу опрацьовували як формування позицій «лідерів», так і вміння згуртуватися, доводити свою думку та відстоювати позицію. І це дуже важливо, адже робота в команді – чи не найголовніший критерій успішного працевлаштування та співпраці в колективі, особливо для студентів», – прокоментувала керівниця Полтавської громадської приймальні «Солідарності» Оксана Дрюк.

Тренінг_Полтава

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України