Полтавська територіальна організація

Парк_Кременчук

Сімейно-спортивний драйвпарк незабаром з’явиться у Кременчуці. Його створення дозволить залучити більшу кількість кременчужан до здорового способу життя та дасть можливість любителям велоспорту та воркауту проводити тренування на спеціально облаштованому майданчику, яких так не вистачає у наддніпрянському місті. Проект драйвпарку розробила депутат від «Солідарності» Ольга Величко.

Парк_Кременчук_1

«У 2018 році саме проект «Сімейно-спортивний драйвпарк в Міському саду» був обраний кременчужанами за результатами голосування у конкурсі проектів Громадського бюджету — за нього віддали свої голоси 2115 жителів Кременчука. Новий парк складатиметься з 3-х зон, обладнаних велопарковкою. Перша зона — це памп-трек та комплексний майданчик із набором штучних перешкод для тренувань любителів велосипедів, самокатів, роликів та біговелів. Другу зону облаштують спортивним інвентарем та тренажерами для вуличної гімнастики street-workout. Третя зона — це ігровий дитячий майданчик», — розповіла Ольга Величко.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України