Полтавська територіальна організація

Гуманытарка_Диканька_Г

Чергову партію гуманітарної допомоги зібрали активісти Полтавської міської «Солідарності». Цукор, чай, крупи різних сортів, макарони та інші продукти харчування полтавські партійці передали волонтерам для відправки нашим захисникам на Схід.

Гуманітарка_Полтава

«Наші герої, захищаючи суверенітет і непорушність кордонів держави, зміцнюють віру українського народу у стабільний, гармонійний розвиток країни, надихають на плідну працю і сповнюють серця почуттям гордості. Приємно, що в такий нелегкий для нашої держави час ще залишились люди, які готові допомогти нашим захисникам. Просимо всіх небайдужих активно долучатися до збору гуманітарної допомоги», – наголосила керівниця громадської приймальні «Солідарності» у Полтаві Оксана Дрюк.

Гуманітарка_Диканька

Не залишились осторонь збору гуманітарної допомоги для наших захисників і активісти з Диканьки. Отримавши конкретні замовлення від бійців у зоні ООС, партійці зібрали гроші та придбали усе необхідне. Вантаж уже передали диканським волонтерам, які і доправлять його на Схід.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України