Полтавська територіальна організація

Турнір_МИргород

Настільний футбол – відносно молодий вид спорту в Україні. Але, не зважаючи на це, він уже має своїх фанатів. Не виняток – і юнаки з Миргорода. Там, у межах проекту «Розвиток місцевого самоврядування», представник «Солідарності» Євгеній Бродський на власному обладнанні провів турнир з настільного футболу для дітей у мікрорайоні Лісок.

Турнір_МИргород_1

«Який шквал емоцій, гарний настрій в різних його проявах! Я до цього турніру з настільного футболу навіть подумати не могла, що невеличкий столик може наших дітей так захопити, дякуємо за це!», – поділилася емоціями мама учасника турніру.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України