Полтавська територіальна організація

13237661_792704577526724_3319398745464518163_n

У Полтаві за маршрутом № 6 «Завод ГРЛ — Південний вокзал» курсуватиме патріотичний тролейбус. Із тролейбусного депо у свій перший рейс він вийшов сьогодні о 8-ій годині ранку. Першими пасажирами стали голова Полтавської ОДА Валерій Головко, його перший заступник Андрій Пісоцький, заступник Полтавського міського голови Віталій Нікіпєлов та полтавські журналісти.

Безымянный

Забрендували тролейбус у рамках конкурсу, який проводила громадська організація «Громадське об’єднання Полтава». Конкурс тривав з 29 квітня по 13 травня цього року. Організатори ставили за мету привернути увагу полтавців до теми анексії Криму і нагадати, що Крим — це Україна. За рішенням журі перемогу здобула студентка Полтавського університету економіки та торгівлі Єлизавета П’ятаченко. Маршрут № 6 також обрали невипадково — він у Полтаві один із найдовших.

trolejbus

Андрій Пісоцький та Валерій Головко

«Крим — це Україна. Про це знає кожен громадянин нашої країни. І так само ми виховуємо своїх дітей. А російська анексія — це лише тимчасова радість для окупантів. Правда обов’язково переможе», — сказав перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

532eb0d1c6bbe3219f91eaae45f6f9-bigimg

До речі, пасажири цього тролейбусу зможуть поставити свої підписи під зверненням громадськості міста до європейської спільноти. У ньому йдеться про підтримку українців у їхньому прагненні і боротьбі за європейські цінності, та головне — за цілісність України.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України