Полтавська територіальна організація

_mg_0644

У Миргородському районі стартували змагання з настільного футболу. За головні призи турніру змагаються більше тисячі школярів. Ініціатор змагань — голова районної організації партії «БПП «Солідарність», депутат районної ради Євгеній Бродський.

_mg_0647

«Змагання проводимо з метою популяризації здорового способу життя, активізації необхідних фізичних навантажень та для виховання у дітей комунікативних якостей», — говорить Євгеній Бродський.

_mg_0650

Турнір складається з відбіркової та фінальної частини, розрахований на двадцять локальних турнірів у кожній школі району та плей-офф. Фінал відбудеться в Миргороді.

dodatok-2-poyasnyuvalna-zapiska

«Настільний футбол не тільки у світі, а і в Україні є офіційним видом спорту і має свої федерації та велику кількість поціновувачів в різних куточках плантети. І Миргород не вийняток. Подібні змагання проводимо не вперше. От тільки Полтавщина не входить до складу всеукраїнської федерації настільного футболу. Тому ми хочемо зареєструвати цей вид спорту на рівні області», — розповів Євгеній Бродський.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України