Полтавська територіальна організація

ato-4

У день Збройних Сил України партійці з Горішніх Плавнів у своїй громадській приймальні влаштували зустріч з воїнами, які брали участь в антитерористичній операції. У гості завітали троє бійців з 92 окремої механізованої бригади: Роман Сидоренко, Олег Шевченко та Олександр Гнидюк. Останній напередодні отримав відзнаку за мужність та патріотизм, виявлені під час оборони м. Щастя. Партійці для захисників влаштували солодкий стіл, а голова місцевої партійної організації Олександр Штейка подарував приємні подарунки.

ato-3

«Сьогодні з хлопцями дуже багато говорили. Звісно, кожен з них заслуговує на шану й повагу. Саме завдяки таким патріотам ми зупинили агресора, а зараз намагаємося  всіма силами вигнати окупантів з рідної землі.

ato-2

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу. Тому побажав хлопцям міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці та  щастя їм і їхнім родинам», — розповів Олександр Штейка.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України