Полтавська територіальна організація

kravcov-vcentri

Мешканка Карлівки Олексадра Ткаченко днями відзначила 100-річний ювілей. Народилася жінка у селі Ланна. У роки війни працювала три роки в Німеччині на примусових роботах. Після війни повернулася до рідного села, де працювала на колгоспномуполі. Потім переїхала до м. Карлівки, де мешкає і нині. У свій 100 день народження жінку прийшли привітати активісти районного осередку партії «БПП «Солідарність».

dscn8160

«Олександра Антонівна, не зважаючи на складне життя, дуже позитивна та оптимістична  людина. Доля їй не подарувала дітей, тому нині їй непросто. Сьогодні ж ми влаштували для неї невеличке свято, як і годиться, із тортом та привітаннями. Крім того, передали від районної ради одноразову грошову допомогу», — розповів заступник голови Карлівської районної ради, представник партії «БПП «Солідарність» Володимир Кравцов.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України