Полтавська територіальна організація

xorol-1

Члени міських та районних організацій партії «БПП «Солідарність» на Полтавщині  започаткували соціальну акцію «Чисте подвір’я». Мета —допомогти самотнім людям похилого віку розчистити їхні подвір’я від снігових заметів. Першими стартували активісти з Лохвиці та Лубен. Так, напередодні члени Лохвицької районної організації партії «БПП «Солідарність» провели толоку в 10-ох подвір’ях, де живуть одинокі пенсіонери.

«Початок цьогорічної зими був дуже сніжним. Навіть комунальникам не завжди вдавалося розчистити від снігу вулиці. Що вже говорити про подвір’я, де живуть самотні і старенькі люди. Тому ми й започаткували цю акцію. Наш партійний десант цього разу допоміг десятьом пенсіонерам, утім, для цих людей найбільша радість від того, що про них згадали і прийшли на допомогу в скрутну хвилину. Адже через нерозчищені подвір’я люди боялися виходити на вулицю, щоб не впасти і не травмуватися», — розповіла голова Лохвицької районної організації партії «БПП «Солідарність» Ілона Головань.

xorol-2

У Лубнах партійці теж чистили сніг біля будинків стареньких.

«Парасковія Бойко 1932 року народження, і вона сама до нас звернулася, щоб ми їй допомогли в боротьбі зі снігом. Тому швиденько взяли лопати і вже за кілька годин її подвір’я розчистили», — розповів Олег Кулик, голова Лубенської міської організації партії «БПП «Солідарність».

lubni-kulik

Партійці наголошують: ця акція не є одноразовою. Такі толоки відбуватимуться після кожного сильного снігопаду.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України