Полтавська територіальна організація

img_5658

«Гармонія починається з мене!» — під таким гаслом цього року  проходить факельна естафета   «Всесвітнього бігу миру заради гармонії».

img_5714

26 червня естафета сягнула меж  Чорнухинського району, прямуючи із Запоріжжя до Сум. Бігунів зустріли на межі Пирятинського району. Учасником найдовшої в світі факельної естафети може стати кожен – вік і фізична підготовка не мають значення!

img_5723

Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир, гармонію і взаєморозуміння у світі.  У Чорнухах до акції долучилася й голова районної організації партії «БПП «Солідарність» Ніна Вязовська. Вона пробігла з факелом від Чорнух до Лохвицького району.

«Крім самої участі в акції, ми ще й долучилися до її організації на території Чорнухинського району. Усі деталі та маршрут допомогав розробляти депутат  райради від БПП Владислав Бибик», — розповіла голова Чорнухинської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ніна Вязовська.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України