Полтавська територіальна організація

image1

5 липня Полтавська міська організація партії «БПП «Солідарність» до Дня звільнення міст Краматорськ та Слов’янськ від проросійських терористів вшанувала пам’ять загиблих солдат в зоні АТО. Активісти поклали квіти до пам’ятника Героям АТО, а також вшанували полеглих хвилиною мовчання.

«Ця дата є дуже важливою для нас, адже вона ввійшла в історію нашої держави і є знаковою в боротьбі України проти проросійських окупантів. Ми дуже вдячні нашим захисникам за те, що ми можемо спокійно жити в Україні. І сьогодні ми згадали полеглих солдат та вшанували їхню пам’ять», — сказала голова Полтавської міської організації партії «БПП «Солідарність» Оксана Дрюк.

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України