Полтавська територіальна організація

bondar-valerij-golovko-andrij-pisoc-kij-zliva-napravo

У роботі комісії взяли участь голова Полтавської ОДА Валерій Головко, перший заступник голови, керівник Полтавської ТО партії «БПП «Солідарність» Андрій Пісоцький та заступник голови Олег Пругло.

«Розглянули понад три десятки питань, більшість з яких винесені на розгляд сесії. Депутати голосуватимуть за зміни до програм економрозвитку та залучення інвестицій, оздоровлення та відпочинку дітей, розвитку фізичної культури, спорту та патріотичного виховання. Також вирішуватимуться фінансово-майнові та організаційні питання, пов’язані з кількома обласними комунальними підприємствами та інше. Тож уже завтра дізнаємося про рішення депутатського корпусу, якими область керуватиметься принаймні до кінця року. Сподіваюся, що всі депутати будуть на своїх місцях і братимуть активну участь у голосуванні», — зауважив Андрій Пісоцький.

bjudzhetnoji-komisiji

«Обласна рада доручила нам розробити проект рішення, який встановить розмір кошторисної заробітної плати при визначеності вартості будівництва за кошти обласного бюджету. Також це стосується коштів підприємств, установ, організацій, що належать до обласної комунальної власності. Узагальнивши всі розрахунки, ми визначили цю суму — 4500 грн», — розповів начальник Управління капбудівництва Тимофій Голбан.

golban

Також, одним із ключових питань стало внесення змін до плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на 2015-2017 роки.

Як розповіла директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко, перспективним планом Полтавської області передбачено створення 61 громади. На сьогодні уже створено 34 ОТГ, 18 з яких вийшли на прямі міжбюджетні відносини, інші — чекають призначення перших виборів.

«Сьогодні на бюджетній комісії ми розглядали питання про внесення змін до перспективного плану ще по 5 ОТГ, це Лохвицька міська ОТГ, Терешківська, Щербанівська, Степненська ОТГ Полтавського району. По цим громадам є відповідні рішення сесії, які найближчим часом будуть направлені до ЦВК щодо призначення перших виборів. Процес триває, я сподіваюся, що до кінця року ми матимемо ще, як мінімум, 15 ОТГ», — сказала Інна Іщенко.

ischenko

Вона наголосила, що за прогнозами експертів та представників Міністерств, процес об’єднання закінчиться вчасно.

«Потрібно не зволікати, а поспішати, адже є певні фінансові переваги, які ми уже можемо побачити на прикладі тих громад, які об’єдналися ще у 2015-му та позиціонують себе зараз, як одні з кращих в Україні», — додала Інна Іщенко.

Нещодавно були нарада, яка проводилася за підтримки Міністерства регіонального розвитку, де представили рейтинг найуспішніших та найспроможніших ОТГ. Серед них і наші — Пришибська, Білоцерківська, Шишацька, Глобинська ОТГ.

«Це говорить про те, що реформа успішна та має гарні фінансові показники. Процес об’єднання стабільно крокує Полтавською областю», — підсумувала Інна Іщенко.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України