Полтавська територіальна організація

???????????????????????????????
Активісти Диканської районної організації партії «БПП «Солідарність» ініціювали проведення семінару для представників бюджетних організацій району в галузі освіти, медицини, культури, соціального захисту, агропромислового розвитку, фінансів, відповідальних осіб з даного питання районної та селищної ради. Тема — робота в електронній системі публічних закупівель.
???????????????????????????????
«Робота у системі публічних закупівель вимагає чимало навичок. Тому такі семінари необхідні. Представники ГО «Інститут аналітики та адвокації» відгукнулися на пропозицію і розповіли про всі нюанси роботи у системі Prozorro. Поліна Завадська, яка водночас є координатором регіонального центру компетенції Prozorro в Полтавському регіоні, провела змістовну та  цікаву розмову щодо нововведень та змін у публічних закупівлях, особливості та відмінності від відкритих торгів по переговорних процедурах, зупинилася на тендерній документації та ознайомила з корисними електронними майданчиками із публічних закупівель», — розповіла керівник громадської приймальні Диканської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ольга Пругло.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України