Полтавська територіальна організація

foto-0

Всесвітні ігри — міжнародні комплексні змагання з видів спорту, що не входять до програми Олімпійських ігор. Проводяться один раз на чотири роки. Цьогорічні, десяті ігри проходили з 20 по 30 липня у польському місті Вроцлав.

На X Всесвітніх іграх Чемпіоном з тайського боксу Муей-тай став наш земляк Олег Приймачов. З великою перемогою, спортсмена та його тренера Олега Панкратьєва привітали керівники області — потиснули руки та вручили грошові сертифікати на 80 тис та 40 тис грн відповідно.

«Це ще один здобуток Полтавщини та України вцілому! Цей рік досить вдалий на привітання наших земляків. Адже цьогоріч саме полтавські спортсмени мають найвищі досягнення. Пишаюся ними», — говорить Валерій Головко.

groshovogo-sertifikatu-na-80-000-griven

За словами голови Полтавської ОДА Тому завдання влади — підтримувати бажання спортсменів, їхню можливість відстоювати інтереси та підвищувати престижність нашого краю та країни на таких серйозних світових європейських змаганнях.

«Дуже радісно бачити, що Полтавщина народжує талановитих, сильних духом людей, які стають її візитівкою та прославляють далеко за межами України.Мусимо зробити все, щоб такі спортсмени, як Олег, відчували зворотну підтримку від суспільства і влади. Сподіваюся, що й надалі вдаватиметься розвивати спортивні секції, залучати молодь до занять спортом, відбудовувати стадіони й майданчики», — зауважив перший заступник голови Полтавської ОДА, керівник Полтавської ТО партії «БПП «Солідарність» Андрій Пісоцький.

У X Всесвітнях іграх участь взяло близько 4,5 тис спортсменів зі 111-ти країн світу. Між собою вони змагалися у 36-ти видах спорту.

Україну ж представляли 80 атлетів у 20-ти видах спорту: скелелазіння, пауерліфтинг, джиу-джитсу, спортивне орієнтування, муей-тай, боулінг, спортивна акробатика, сумо, підводний спорт, водний спорт, художня гімнастика, стрибки на батуті, стрибки на акробатичній доріжці, кікбоксинг WAKO, карате, спортивна аеробіка, танцювальний спорт, академічне веслування, парашутний спорт та сквош. Два останні види — дебютні для «синьо-жовтих».

Спільно українські спортсмени вибороли 25 медалей — 10 золотих, 7 срібних та 8 бронзових. Одна із них найвищого ґатунку належить полтавцю Олегу Приймачову. До цієї перемоги він йшов 6 років. І щоденні та наполегливі тренування, як виявилося, не були марними. Хлопець мав провести три поєдинки, але від останнього суперник відмовився за станом здоров’я.

«Перший бій я виграв достроково, другий — за очками. Маю багато перемог, але ця має найбільше значення для мене. Я багато тренувався, аби досягти титулу Чемпіона світу. Дуже приємно, що не лише мої рідні цінують мої здобути, а й представники влади»,— зазначив Олег Приймачов.

prijmachov

Змагання за нагороди з тайсього боксу Муей-тай проходили у заключний день X Всесвітніх ігор. І завдяки нашому землякові саме український гімн лунав на змаганнях останнім.

«Це вперше на Полтавщині, коли в цьому виді спорту ми маємо Чемпіона, маємо золото на Всесвітніх іграх. Тому я не можу грошові сертифікати, що ми вручили, назвати подарунком, — це частина заслуженої винагороди», — зауважив Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА.

Загалом наша країна посіла п’яте місце у загальнокомандному заліку. Це найкращий результат за всю історію участі нашої держави у цих змаганнях.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України