Полтавська територіальна організація

golovko-na-molitovnomu-snidanku

Всечесні отці, очільники релігійних громад, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, вчені та представники ГО взяли участь у Другому обласному молитовному сніданку, що відбувся сьогодні у Полтавській ОДА. Молитовний сніданок — це неформальна зустріч метою якої є порозуміння політиків, духовних лідерів, підприємців та урядовців і консолідація багатоконфесійного українського суспільства навколо єдиної системи загальнолюдських і моральних цінностей.

snidanok

Вперше національний молитовний сніданок провели у 1953 році у США і з того часу є давньою традицією багатьох демократичних країн світу слугуючи місцем духовного єднання нації. Понад 60 років молитовні сніданки відбуваються у Конгресі США, Європарламенті, Німеччині, Норвегії та інших країнах світу. Розпочали зі спільної молитви «Отче наш», а також помолилися за мир та злагоду на українській землі.

«Цей захід об’єднує представників різних політичних сил та конфесій, різних людей, які працюють на благо Полтавщини. У молитві та порозумінні ми знаходимо істину життя. На своєму прикладі, на прикладі особистого життя, ми маємо знаходити правильні рішення сидячи за «круглим столом», подивившись один одному в очі, зробивши крок назустріч», — сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Він наголосив, що на сьогодні Україна — молода держава, яка формує єдину націю, виборює самостійність, та доводить, що зможе об’єднати весь народ незалежно від того, хто у яку церкву ходить. «За таку можливість, наразі ми платимо дуже високу ціну. Сьогодні разом з нами сидять мами, сини яких загинули на сході України. Ми вклоняємося перед ними. І той біль, який є і буде завжди, на жаль, нічим не можемо залікувати», — сказав Валерій Головко.

Голова Полтавської ОДА висловив сподівання, що подібні молитовні сніданки відбуватимуться не тільки в обласному центрі, не тільки у залі облдержадміністрації, а й у кожній громаді, організації, у кожному селі. Бо, лише через Господа ми знайдемо відповідь на ті питання, які стоять перед суспільством.

«Хотів би, щоб сьогодні кожен із нас, вийшовши з цієї зали, став ще духовно міцнішим та впевненішим у тому, що ми йдемо правильним шляхом. Я дякую, що усі зібралися і бажаю миру, злагоди, порозуміння, Божого благословіння у прийнятті рішень. Хочу запевнити, що Україна сьогодні змінилась, за останні роки ми зробили набагато більше, ніж за усі попередні. Сьогодні наша влада приймає складні та доленосні рішення але надважливі та правильні», — підсумував Валерій Головко.

20745986_1063823263748186_2693102248747399743_o

«Сьогодні молилися за Україну, мир і добробут нашого народу. Вже не вперше на такі молитовні сніданки збираються представники багатьох релігійних конфесій, органів виконавчої влади, освітяни, підприємці Полтавщини. Мета одна — мирне небо, щасливі люди, благодатна земля. Війни й розбрат несуть горе, та вони й зміцнюють волю нації, загартовують її дух, об’єднують навколо єдиного прагнення — здобуття перемоги. Проти зла найкраща зброя — молитва, бо кулак підіймає той, кому вже нічого сказати. Нехай ми різних поглядів та віросповідань, але всі ми хочемо, щоб Україна була вільною, незалежною, суверенною державою. Щоб люди тут були щасливі, земля родюча, а небо завжди чисте», — зауважив перший заступник голови Полтавської ОДА, керівник Полтавської ТО партії «БПП «Солідарність» Андрій Пісоцький.

Традиційно, під час молитовного сніданку, говорили про цінності, правду, миротворців та милосердність. «У Заповіті згадується про блаженство. Це слово перекладається на нашу мову, як задоволення від скінченої праці. Воно направлене на те, щоб людина діяла. Милосердя — це є основна ознака Господа Бога. Ми часто сприймаємо людей і вважаємо себе роботами, які повинні усе розуміти, усе встигати, бути досконалими, ніколи не помилятися, але це не так, ми маємо бути милосердними до свого ближнього та своєї держави», — сказав священник релігійної громади Пресвятої Трійці УГКЦ м. Полтава Юрій Кролевський.

krolevs-kij

Архієпископ Полтавський та Кременчуцький владика Федір висловив сподівання, що подібні заходи стануть гарною традицією і надалі, та подякував за можливість у їх проведенні.

chas-vistupu-arhijepiskopa-fedora

«Ми віримо і сподіваємося, що цей молитовний сніданок принесе нам духовну користь. Бо багато хто може почути тут абсолютно незнайомі істини та нагадати собі те, про що забув. Це дасть поштовх, можливість відкоригувати своє життя, свої вчинки, принаймні зробити якісь намагання у цьому напрямку. Завдяки подібним заходам, у нас є злагода, мир у серці, повага одне до одного і любов», — розповів Архієпископ Полтавський та Кременчуцький владика Федір.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України