Полтавська територіальна організація

6
У рамках Всеукраїнського партійного проекту «Толока» на початку квітня у десяти сільрадах Карлівського району розпочався конкурс із благоустрою «За чисте довкілля Карлівщини».  Ініціював таку акцію депутат обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Юрій Тимоха.  Умови конкурсу прості — зробити власне подвір’я або будинок ошатними.
 
Місцеві мешканці активно підтримали ідею. Фарбували фасади власних будинків та паркани, білили бордюри й дерева, скошували бур’яни та прибирали сміття. Днями нагородили переможців акції.
1 2
 
«Обрати найкращих було важко, бо у нас на Карлівщині багато справжніх господарів. А мешканці багатоповерхівок із с. Ланни не лише підготували проекти майбутнього перетворення своїх будинків, а й надали подвір’ям нового вигляду. Ми звертали увагу на зовнішній вигляд будинку та двору, паркани, дерева та квітники», — розповіла керівник громадської приймальні Карлівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ганна Гора.
3 4
 
«Ця акція – перший крок до перевтілення нашого краю на сучасну, комфортну та затишну громаду. Громаду, в якій хочеться жити, ставати кращими та будувати щасливе майбутнє. Прибирати у дворі та за двором, піклуватися про будинок та дбати про його охайність має кожен господар. І переможці довели, що зробити це просто – варто лише захотіти. Це обов’язок не лише перед собою, а й перед людьми, які живуть поруч», — розповів Юрій Тимоха.
5
 
Переможцям акції партійці вручили спеціальні грамоти, а також по одній тисячі гривень. Наступного року акцію планують повторити.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України