Полтавська територіальна організація

NWn05DBlZXY

За ініціативи кандидата на посаду Полтавського міського голови Андрія Матковського у трьох гуртожитках Полтавської державної аграрної академії встановили 5 бойлерів з гарячою водою.

Студенти ПДАА розповідають, що протягом останніх двох років зіштовхувалися з проблемами, пов’язаними з обмеженим постачанням гарячої води. Через незручності їм доводилося підігрівати воду, щоб хоч якось помитися. Крім того, кажуть, були неодноразові випадки масових захворювань на ГРВІ.

Олександр Глазов, кандидат у депутати до Полтавської міської ради від партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка», наголошує, що нинішня міська влада цю ситуацію вирішувати не поспішала. Тож студенти звернулися до кандидата на посаду Полтавського міського голови Андрія Матковського.

«Після того, як ми звернулися до Андрія Всеволодовича, я як студентський мер, він як кандидат на посаду міського голови Полтави створили програму комфортного життя для гуртожитків міста. Аграрна академія стала першою у списку допомоги мешканцям гуртожитків щодо забезпечення бойлерами для підігріву води», – розповідає Олександр Глазов.

Нині три гуртожитки Полтавської державної аграрної академії мають 5 бойлерів, що вміщують загалом 900 літрів гарячої води. Ірина Ясненко, студентка, зазначає, що тепер життя у гуртожитку стало значно комфортнішим. Уже зараз склали додатковий графік, завдяки якому студенти можуть нормально приймати душ.

Бойлери з гарячою водою незабаром з’являться і у інших гуртожитках навчальних закладів обласного центру.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України