Полтавська територіальна організація

Безымянный333

На Полтавщині, як і в Україні загалом, сьогодні обирають депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, а також міських, селищних, сільських голів. Вперше голосування проводиться за новим законом. Він передбачає обрання депутатів сільських і селищних рад за мажоритарною системою, а депутатів обласних, міських і районних рад – за пропорційною.

Одним з перших на виборчій дільниці № 531197 обласного центру проголосував перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький.

«Нинішній день– надважливий для всього суспільства. Адже саме від сьогоднішнього вибору залежить те, яким буде наше майбутнє. Особисто я очікую, що переможуть політичні сили, які будуть впроваджувати реформи як на теренах області, так і всієї України. Сподіваюся, переможуть саме ті політичні партії, які зможуть змінити ситуацію на краще», – поділився думками Андрій Пісоцький.

Перші результати виборів у регіонах з’являться вже цієї ночі, офіційних же доведеться чекати близько 10 днів. Повторне голосування на виборах мерів великих міст відбудеться 15 листопада у разі, якщо не буде абсолютного переможця за підсумками голосування в першому турі. Загальна ж кількість виборців на Полтавщині – 1 млн 186 тис 745 осіб.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України