Полтавська територіальна організація

image006
У квітні 2016 року укладено партнерську угоду, що передбачає співробітництво у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, туризму та інших галузей між м. Миргород та м. Обухів. Днями у рамках обміну досвідом між представниками органів місцевого самоврядування міст-побратимів відбувся дружній візит делегації з Миргорода до Обухова. Місто-курорт представляли депутати міської ради з фракції «БПП «Солідарність» Віталій Гречко, Оксана Денисенко, Наталія Ночна, а також міський голова Миргородапредставник партії «БПП «Солідарність» Сергій Соломаха.
image004
Офіційна зустріч відбулася у сесійній залі м. Обухів.  Очільники міст та депутати спілкувалися на актуальні теми щодожиттєдіяльності громад. Діалог переріс в активне обговорення хвилюючих питань у сфері житлово-комунального господарства, розвитку транспортної галузі, соціальної, освітянської та медичної галузей, питання дотацій та субсидій, розвитку інфраструктури міст та багато іншого. Під час зустрічі, що тривала більше трьох годин, говорили про проблеми, шляхи їх вирішення та позитивні напрацювання.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України