Полтавська територіальна організація

Удовиченко
Селище Ланна, що на Полтавщині, протягом останніх років стабільно розвивається. Але ще багато сфер потребують удосконалення, а деякі – термінового втручання та наведення ладу, організації та ефективного управління. Таку думку під час зустрічі із жителями селища висловив кандидат на посаду голови Ланнівської сільської ОТГ, представник партії «БПП «Солідарність» Костянтин Удовиченко.
1 3
 
«На початку зустрічі поцікавився у односельчан, чого вони чекають від виборів. Усі вони очікують позитивних змін, миру, злагоди, гідного рівня життя та розвитку рідного села. Також багато говорили про нагальні проблеми. Наприклад, щодопроведення каналізації та асфальтування вулиці Шкільна. Загалом подібних проблем вистачає. Я пояснив, що саме завдяки реформі з децентралізації, яку розпочала партія «БПП «Солідарність»громада сама буде визначати, на що спрямовувати кошти. Ми повинні стати господарями у своїй громаді, тоді обов’язково все вдасться, і нікого про допомогу з подібними речами просити не доведеться», — розповів Костянтин Удовиченко.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України