Полтавська територіальна організація

1441704514_im578x383-vybory-578x350

Під час підрахунку голосів на виборчій дільниці № 531234 у Полтаві з боку голови дільничної комісії зафіксовані ганебні дії. Коли висипали з урн заповнені виборцями бюлетені, спостерігачі «Солідарності» помітили, що в одній із переносних урн був відсутній контрольний талон, а в іншій (великій стаціонарній) скриньці контрольний талон хоч і був,але на ньому не було відтиску печатки. Якщо голоси з переносної урни комісія вирішила не враховувати, то вміст стаціонарної, не зважаючи на порушення, почали рахувати. Коли ж представник Полтавської територіальної організації партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» Богдан Василюк взявся складати акт про порушення, на талоні печатка з’явилася.

«Ми зробили зауваження голові дільничної комісії, але він нас виштовхав, сказав, що викличе представників СБУ та прокуратури, бо начебто спостерігачі заважають роботі. Потім голова зник взагалі. Комісія просто сидить і чекає голову», – обурюється Богдан Василюк.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України