Полтавська територіальна організація

matkovskiy-tyutyunnik

Ситуація з комунальними ринками у Полтаві критична – вважає кандидат на посаду міського голови обласного центру Андрій Матковський.

«Сьогодні дуже багато скарг щодо антисанітарного стану ринків. Немає санвузлів, дороги біля торгових точок небезпечні, навіть ногу можна зламати, а на базарі біля Південного вокзалу взагалі продають з асфальту. Самі ж підприємці втомилися від численних поборів»,— зауважив Андрій Матковський.

Реанімувати ринки нескладно, але для цього потрібна ефективна місцева влада.

«Якщо ринки знаходяться у власності міста, то й слідкувати за їх станом  повинне відповідне міське управління, якщо це приватний — то відповідатиме за його стан власник. Крім того, аби зберегти робочі місця, потрібно запровадити мораторій на підвищення ціни за так зване «містове». Сьогодні на деяких комунальних ринках ми бачимо, що працюють фірми-паразити для того, щоб не платити гроші до міського бюджету. То ці фірми ми приберемо, щоб гроші від комунальних ринків надходили виключно до міського бюджету», — розповів про своє бачення проблеми Андрій Матковський.

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України