Полтавська територіальна організація

Чутове_2
21-го листопада полтавці вшанували загиблих чотири роки тому Героїв Небесної Сотні. Цього дня в області відбулися численні мітинги-реквієми. Разом із земляками участь у заходах взяли й представники місцевих осередків партії «БПП «Солідарність».
Диканька_УС
 
«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної  Сотні, які віддали свої життя за ідеали Свободи  і Гідності, та Героїв АТО, які боронили нашу незалежність, наш суверенітет на східних кордонах і загинули як справжні патріоти. Наша їм шана і безмежна вдячність»,  — сказав під час покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні в Диканьці голова голова фракції БПП в районній раді Олександр Ус.
 
У Чорнухах партійці організували для учнів 7-8 класів місцевої школи виховний захід «Україна – територія гідності та свободи».
Чорнухи_Вязовська
Чорнухи
 
«Школярам розповіли про  історію виникнення Дня Гідності, основні віхи українського визвольного руху, познайомили з його особистостями, а також переглянули відеокліп «Євромайдан очима ТСН»,  відеоролик про події осені 2013 – зими 2014 року від місцевих учасників Євромайдану. Всі ми маємо пишатися людьми, які ціною власного життя творили і творять нам нову, незаангажовану комуністичним диктатом реальність. Впевнена, що молоде покоління, в т.ч. й учасники заходу, зможе і зобов’язане докласти зусиль як зараз, і в майбутньому, щоб Україна стала однією з передових держав Європи», — розповіла голова Чорнухинської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ніна В’язовська.
Лубни
З нагоди дня Гідності та Свободи за ініціативи голови Лубенської районної організації партії «БПП «Солідарність», місцевого волонтера Сергія Жученка учні школи №7 виготовили листівки воїнам АТО, які передадуть військовим разом із гуманітарною допомогою.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України