Полтавська територіальна організація

-parku-u-lanni
У серпні Ланнівська селищна рада вирішила створити парк розваг для людей різного віку. Там буде крита сцена для виступів та лави для глядачів.
 
«Нашій громаді не вистачає просторого місця для проведення масових заходів. Будинок культури у Ланні розрахований на 460 глядачів, а в нашій об’єднаній громаді — з урахуванням Нижньої Ланни — мешкає 4304 людини різного віку. Якщо відвідати якесь свято чи культурно-масовий захід в селищі захоче хоча б половина, людей просто не буде, де розмістити», — розповів Ланнівський сільський голова, представник партії «БПП «Солідарність» Костянтин Удовиченко.
Удовиченко
 
Свій проект, загальною вартістю мільйон гривень, ланнівці подали на обласний конкурс розвитку територіальних громад. Згідно з його умовами, створення об’єкту ґрунтується на співфінансуванні. Тож 450 тисяч на реалізацію проекту потрібно знайти у бюджеті громади, 50 тисяч обіцяє дати ПП «Ланнівський цукровий завод», решту ж (півмільйона) — Фонд сприяння місцевому самоврядуванню.
 
«Для комфортного життя людині потрібні облаштовані місця: роботи, проживання і відпочинку. При цьому два останніх фактори — у зоні відповідальності влади. Тому і хочеться нам реалізувати саме комплексний проект, від якого отримають задоволення і відчують себе однією родиною всі мешканці селищної ради, незалежно від віку і соціального статусу», — зауважив Костянтин Удовиченко.
-majdanchik
 
На частині території парку встановлять театр під відкритим небом. 1500 квадратних метрів тротуарної плитки вкриють пішохідні доріжки. Крім того, працівники Ланнівського комунального підприємства висадять у парку тисячу багаторічних квітів та 730 декоративних кущів.
 
Передбачається, що на території парку дозвілля працюватимуть підприємці з галузі розваг та торгівлі. Громада може запропонувати їм вести там постійну господарську діяльність. А це — додаткові робочі місця і податки у бюджет селищної ради.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України