Полтавська територіальна організація

2
Депутат Полтавської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Юрій Тимоха разом із депутатом Карлівської районної радиОлександром Тимохою відвідали в Ланнівській ОТГ  98 людей з особливими потребамиКожному презентували продуктові набори з борошном, крупами, олією та цукром.
1
 
«Третє грудня — Міжнародний день людей з інвалідністю. Дата започаткована 1992-го, аби привернути увагу до проблем цих осіб. А проблеми справді є. Одні із них — байдужість та ігнорування людей з інвалідністю. У Ланнівській громаді це поступово долаємо. З нашими земляками постійно на зв’язку, щоб бути в курсі їхніх справ та допомогти у разі необхідності. Чудово розуміємо важливість піклування один про одного. Адже добро та милосердя — це те, що робить нас людьми», — розповів Юрій Тимоха.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України