Полтавська територіальна організація

-zastupnik-golovi-poltavs-koji-oda-andrij-pisoc-kij

13 лютого відбулося засідання комісії з питань бюджету та управління майном за участі першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького.

Серед розглянутих питань — внесення змін до цільової регіональної програми «Власний дім» на 2017-2021 роки, фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році, місця проведення цьогорічних засідань обласної ради й порядок здійснення голосування за відсутності електронної системи та інші.

Загалом депутати підтримали винесення на сесію цих питань. Зокрема жваво обговорювалися зміни до обласної Програми розвитку та підтримки ПОКП «Аеропорт-Полтава» в частині фінансування.

«Мусимо спрямувати кошти на реконструкцію аеровокзалу й закупівлю техніки. Необхідно вже розпочинати реконструкцію огорожі навколо аеропорту та злітно-посадкової смуги» — говорить перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Раніше питання про виділення коштів розглянула профільна комісія ЖКГ, сьогодні погодила й бюджетна комісія. Тепер питання виноситиметься на сесію і має бути підтримане депутатами.

Приділили увагу й майбутньому спорткомплексу в Решетилівці. Комісія підтримала винесення на сесію питання про надання згоди на прийняття спортивних споруд і майна із спільної власності територіальних громад Решетилівського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

-upravlinnja-infrastrukturi-ta-turizmu-poltavs-koji-oda-jurij-kr

dsc-0029

Навколо спорткомплексу, який планують осучаснити, перебудувавши та обладнавши для тренувань дітей, зокрема, з інвалідністю, також виникла жвава дискусія. Андрій Пісоцький зазначає, що він міг би стати альтернативою спортивної бази в Євпаторії, до якої наразі немає доступу.

«Сьогодні ми не маємо такого спорткомплексу, де б діти з обмеженими можливостями могли займатися спортом. Раніше була спортивна база в Євпаторії. Після анексії Криму в нашої молоді немає такої можливості», — зауважив Андрій Пісоцький.

Посадовець розповідає, що є домовленість про початок будівництва такого закладу на базі Решетилівського спорткомплексу «Колос» за підтримки інваспорту.

«Разом з інваспортом і обласним бюджетом хочемо зробити на Полтавщині комплекс, до якого їхатимуть із сусідніх областей: Сумської, Харківської, Київської та інших. Він вже має стадіон з трибунами. Хоч їхній стан далекий від задовільного, але мусимо довести все до відповідності сучасним вимогам. Щоб на базі спорткомплексу можна було приймати змагання. А головне, щоб наша молодь мала можливість займатися спортом»,— сказав Андрій Пісоцький.

Щодо сумнівів окремих депутатів запевнив, після опрацювання всіх питань, фахівці Департаменту сім’ї, молоді й спорту нададуть вичерпні відповіді, і жоден депутат не буде проти існування в області такого комплексу.

 

ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України