Полтавська територіальна організація

1
Юрій Тимоха зустрівся із жителями села Білухівка. На прийом прийшло близько 30 людей.
2
3
 
«Питання були різного спрямування. Наприклад, одна жінка просила за свого сина-інваліда, їй потрібна матеріальна допомога. Були люди, що не можуть самостійно забезпечити себе дровами для опалення будинків, – зазвичай у них немає родичів, або ті їх покинули. Інше важливе питання – щодо Білухівської загально-освітньої школи, яка у перспективі з 11-річки має перетворитися у 9-річку. Поки що освітній заклад працюватиме без змін, його реорганізація не на часі. До речі, у спільних планах із районною та сільською радами – виділення 150 тис. грн. на закупівлю нових крісел для сільського будинку культури Білухівки. Кожному, хто звернувся, Юрій Тимоха пообіцяв сприяти у вирішенні проблемних питань», — прокоментувала керівник громадської приймальні Карлівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ганна Гора.
2
3
 
Також цього дня Юрій Тимоха взяв участь у передачі нового стоматологічного крісла для амбулаторії Білухівки. Придбали його для обслуговування жителів Білухівки та навколишніх сіл завдяки трьом джерелам фінансування: 50 тис. грн. виділила обласна рада, по 25 тис. грн. – Карлівська районна та Білухівська сільська ради.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України