Полтавська територіальна організація

3
Дев’ятого лютого відбулася 5-та сесія Ланнівської сільської ради. Головував на засіданні сільский голова від БПП Костянтин Удовиченко. У роботі пленарного засідання також взяв участь депутат Полтавської обласної ради від БПП Юрій Тимоха.Порядком денним передбачався розгляд 40 питань. У ході засідання депутати першочергово проголосували за затвердження звітів щодо виконання сільських бюджетів за 2017 рік та          делегували завідувача ФАПу с. Нижня Ланна Сергія Павлюченка представником Ланнівської сільської ради у складі Госпітальної ради Східного госпітального округу.
5
 
Сесія також ухвалила рішення про створення тендерного комітету з процедур закупівель виконавчого комітету Ланнівської сільської ради; про надання дозволу на розроблення генерального плану та плану зонування території в межах, визначених на Публічній кадастровій карті України, населених пунктів с. Куми та с-ща Ланна; про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги воїнам-інтернаціоналістам та ветеранам Другої Світової війни; про надання громадянам в оренду земельних ділянок для городництва в адміністративних межах Ланнівської сільської ради; про оформлення громадянами права на земельні ділянки тощо.
1
 
У результаті роботи 5-ї сесії Ланнівської сільської ради  депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України