Полтавська територіальна організація

191
З 10 по 12 квітня у місті Харкові відбулося четверте засідання робочих груп в рамках проекту «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні». Серед учасників – голова Пирятинської районної організації партії «БПП «Солідарність», депутат міської ради Аліна Мірошніченко.
190
«Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» – трирічний проект, що впроваджується двома асоціаціями органів місцевого самоврядування з України та Норвегії (Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад та Асоціацією міст України у співпраці з Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень Осло і Акерхузького університетського коледжу прикладних наук). Фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії. Метою проекту є зміцнення місцевого самоврядування в Україні шляхом підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування та якості надання послуг у соціальному секторі, сферах економіки й фінансів, створення умов для забезпечення соціальної рівності і впровадження європейських стандартів», — повідомила Аліна Мірошніченко.
192
 
Робота розпочалася традиційно з виступів організаторів проекту, які підбили своєрідний підсумок трирічної роботи, порівняли цілі та очікування з фактичними результатами.  Директор відділу міжнародних проектів Норвезької асоціації місцевих та регіональних влад Еліта Цакуле подякувала муніципалітетам за можливість попрацювати безпосередньо в містах та громадах України. Менеджер проекту Норвезького інституту міських і регіональних досліджень Осло і Акерхузького університетського коледжу прикладних наук Одне Осланд відзначив високий рівень виконаної роботи міст-учасників у рамках проекту. Далі учасники мали можливість познайомитися з досвідом норвезьких колег. Камілла С.Ейдсволд презентувала роботу норвезького муніципалітету на прикладі міста Фредрікстад.
 
Представники міст-учасників проекту проаналізували результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною агенцією «ОперСо» у містах та ОТГ. Звернули увагу і на сильні сторони роботи свого муніципалітету, і на проблемні питання. Розробили план дій щодо підвищення якості місцевої демократії, детально обговорили методологію та інструменти впровадження заходів щодо ефективності управління на місцях.
ЧИТАТИ ІНШІ НОВИНИ

Події

Інші організації

Карта Івано-Франківська область‎ Автономна Республіка Крим Вінницька область Волинська область Дніпропетровська область Донецька область Житомирська область Закарпатська область‎ Запорізька область‎ Кіровоградська область‎ Київська область Луганська область‎ Львівська область Миколаївська область Одеська область‎ Полтавська область‎ Рівненська область Сумська область‎ Тернопільська область Харківська область‎ Херсонська область‎ Хмельницька область‎ Черкаська область Чернівецька область Чернігівська область

Опитування

Чи задовільняє Вас українська преса?

Подивитись результати

Loading ... Loading ...
  • RSS Новини України